Jakim sposobem skutecznie wykonać migrację środek danych

Migracje dużych centrów danych znajdują się wystarczająco wymyślne, ponieważ stwarzają znaczne ryzyko dla sumienności biznesowej. Poniższe najlepsze praktyki mogą wspomóc kierownictwu IT w przydzieleniu odpowiednich zasobów do planów migracji, metod i testów, które zezwolą chronić dokumentację firmową i poufne dane, a także poprawią wszystkie wzory wstępne sukcesu.

Decydenci INFORMATYKĄ, którzy stoją przed zajęciem migracji własnym korporacyjnych centrów danych w toku ogólnej procedury modernizacji infrastruktury:

 • W każdym przypadku łącz praktykę stron trzecich z ugruntowaną bazą zdolności, szczególnie jeśli nie mogą mieć one wystarczającego doświadczenia przy firmie, by zaplanować, dokonać i sporządzić raporty odnośnie tematu dużych schematów podobnych do migracji centrów danych.
 • Zapewnienie opracowania i poparcia rzetelnej strategii komunikacji w celu wszystkich faz migracji a mianowicie jest to przydatne, aby obniżyć ryzyko błędów. Upewnij się, że każde wydziały, wskazane jest dotyczy trudność, są zaopatrywane z wyczerpującymi informacjami.
 • W celu wykorzystania ograniczenia zaryzykowania korzystają pochodzące z protokołów odzyskiwania po dysfunkcji i wielokrotnie przeprowadzają analizy.
 • Skrupulatnie zapisuj, w jaki sposób proces migracji jest realizowany we każdego okresach wzoru, aby zagwarantować, że drogie zapisy istnieją lekcjami, zaś materiały referencyjne dla obserwacji po migracji są oszczędzone dla kompletnej kompletności całej procedury.
 • Rzućmy okiem na stałe przykłady, które powinien brać odpowiedzialny menedżer IT podczas wykonywania migracji centrum danych empirycznych.

  1. Pferowane doświadczenie Przed rozpoczęciem takiej ważnej turystycznych bardzo istotne jest upewnienie się, iż posiadasz wystarczające umiejętności. Ekspertyza stron trzecich może być słusznym rozwiązaniem.

  2. Składanie należytego zespołu Fundamentalne projekty wymagają doświadczonego lidera, który zbuduje zespół zestawiony z ekspertów ze wszystkich zaangażowanych działów. Ten projektodawca musi także mieć ewentualność zarządzania zasobami i przypisywania zadań.

  trzy. Etap przygotowania Sukces wszystkich projektu datarooms.pl zależy od ścisłego przygotowania jak i również skrupulatnego wyznaczania celów. Niezbędne są też testy.

  4. Ułatw to Im skromniej danych żąda ruchu, tymże łatwiej będzie cały proces. Spróbuj uprościć, skondensować, zwirtualizować, zoptymalizować, wyczyścić dane dzionki przed rozpoczęciem projektu.

  5. Zarządzaj współzależnościami Na tym etapie dokonuje się wyraźnej marki wszystkich scaleń między aplikacjami, platformami i różnymi urządzeniami, takimi jak chmura, serwery i zachowywanie danych na miejscu. Podczas owego etapu możesz dalej rozważał stabilność jak i również tworzy ewidencję małych szczegółów różnych punktów projektu.

  sześć. Miej pewność, aby się komunikować Działająca strategia komunikacji jest wymagana na pewnych etapach migracji danych. Komunikacja ma podstawowe znaczenie, jeśli chodzi o eliminowanie błędów i robienie zaufanych tras wymiany ustaleń badawczych. Komunikacja ma obowiązek obejmować wszystkie działy jak również definiować uczestników i zadania podczas pełnego procesu.

  Debata na temat planu migracji wraz z wewnętrznym grupą IT i jednostkami biznesowymi jest także ważna będącą sposobem na uniknięcie zakłóceń. Daj znać o kamieniach milowych, możliwych wyzwaniach i skup się na sukcesach.

  7. Przewidywanie jest kluczowe Liczba etapów migracji informacji często pozostaje w zależności od wielu czynników, takich jak wielkość środek danych, niebezpieczeństwo przerw po świadczeniu propozycji, a także wymagania budżetowe.

  12. Zaplanuj czas przyszły Problemy ujrzeć można niewątpliwie za wszystkich etapach faktycznej podmiany danych. Mocodawca musi zaplanować takie troski, aby wykreować odpowiednie protokoły unikania ryzyka. Ponownie zabiera to naszych decyzji do odpowiednio zaplanowanej fazy przygotowawczej.

  9. Testy odgrywają dużą rolę Perfekcja pochodzi z doświadczeń. Przed rozpoczęciem migracji programu należy dokonać zestaw testów, aby umożliwić “poziom bazowy” różnych rządów operacyjnych, w niniejszym jego zręczność do działania bez oddziaływania na tej wydajność.

  dziesięć. Nie panikuj Aby unikać nieplanowanych błędów, zaimplementuj okres “zamrożenia” rozpoczynający się tuż przed przebiegiem migracji i zatrzymujący się natychmiast poprzez zakończeniu migracji.

  Podczas migracji przygotuj się na kłopoty z komunikacją, błędne dane uwierzytelniające bądź nieprawidłowe analizy. Czasami takie problemy wywołują kaskadowy działanie na ogólną wydajność alarmu, szczególnie, jeśli nie pozostała ustawiona żadna droga ewakuacji.

  11. Weryfikowanie ponownie Nawet gdy wykonałeś powtarzające się analizy, zastosuj postępowanie oparte za ryzyku, które opiera się dzięki opiniach ekspertów wewnątrz firmy.

  12. Testy po migracji Hurra! Ukończyłeś bezbłędną migrację. Mimo to jesteś zobligowany mieć przydzielone zasoby eksperckie przydatne za pośrednictwem następny tydzień. Dodatkowa obserwacja jest nadal uzasadniona niepowodzeniem w sprawności sieci. Sprawdź także, czy usługi sieci korporacyjnej jak i również zapory ogniowe są całkiem przetestowane pod względem stabilności jak i również szybkości.

  trzynaście. Wykonaj Auditing Audyt turystycznych migracyjnej wydaje się być zwykle zasadny. Ten kosztowny przegląd zagwarantuje bezcenne detale i mądrość na temat różnorodnych czynników sukcesu.

  14. Wykonaj zamknięcie Zakończ zamknięcie po odpowiedni środek, aby upewnić się, hdy żadne zakamuflowane błędy odrzucić wpłyną pod korpusy

  About James Ho

  Travelling ke seluruh penjuru Indonesia merupakan impiannya.

  View all posts by James Ho →

  Leave a Reply